Červen 2011

První dojem

29. června 2011 v 20:57 | Veronika |  Ostatní (nesouvisející s hudbou)
Spousta lidí si myslí, že je první dojem jedna z nejdůležitějších věcí. Je to ale opravdu tak? Pamatujete si vždycky člověka tak, jak jste ho poznali?

Votvírák 2011

20. června 2011 v 19:40 | Veronika
Jistě většina z vás ví, že jde o multižánrový hudební festival... Letos se konal už popáté, a to na letišti v Milovicích u Lysé nad Labam.
Podle novinářů ho navštívilo asi 30 000 lidí!!! Dovedete si to představit? Všude lidi, a nejvíc jich je zrovna když potřebujete někoho najít :).
No nic, hledali, nenašli, byli oba smutní... Ale ne, nakonec se našli všichni :). A já jsem si Votvírák uplně maximálně užila! Jako magnet jsem se lepila na rockovou stage a obloukem jsem se vyhýbala hip - hop stage. Hlavní stage jsem taky navštívila, a nelitovala jsem.

Jsem rockerka (?)

6. června 2011 v 17:44 | Veronika |  Něco o mně...
Je to otázka nebo oznámení??? Uvidíme...
Jednou jsem četla článek o "pejskařích". Šlo v něm hlavně o samotný pojem pejskař. Je pejskařem opravdu každý, kdo chová pejska, nebo jen ten kdo ho miluje, stará se o něj nebo s ním třeba jezdí na výstavy? Není ostuda, když si člověk, který se o svého psa nestará nebo ho týrá, říká pejskař? Kdo určije hranici toho označení?
Nabízí se otázka jestli josu lidi vůbec savci. Savci totiž "mají celé tělo pokryté srstí". To já teda nemám!!! Třeba na dlaních fakt "srst" nemám... Takže nejsem člověk. Nebo člověk není savec??? Darwine, Darwine... Ty se musíš otáčet v hrobě...