Mistři!!!!!!!

24. května 2010 v 12:49 | Veronika |  Ostatní (nesouvisející s hudbou)
Miluju hokej a přesto jsem se udrržela a během sezony jsem sem nenapsala ani řádku o tom, jak tým, kterému fandím hraje. Ale mistrovství je něco jiného!!!!!!!!!

Ne, já sem opravdu nechci psát o tom jak jsme dva zápasy rozhodli až po nájezdech, jak jsme dali gól sedm vteřin před koncem a v dalším zápase dvacet vteřin po prvním buly, ale chci sem psát o tom, jaký byl konec posledního - finálového zápasu. Opravdu mě dojalo když hrála hymna, ještě teď když koukám na videa z letošního mistrviství tak se mi chce brečet radostí, ale hlavně mě pak našrvali Rusové. Vyhráli stříbro, i malé dítě ví, že stříbrná medaile znamená druhé místo, a co oni na to? Převzali si ji, odjeli za zbytkem svého týmu a ještě po cestě si ji "strhli" z krku. Já vyhrát stříbro na mistrovství světa v ledním hokeji tak s tou medailí i spím!!! To se nedokážou spokojit s druhým místem? Nic co je horší než dokonalost jim není dost dobré... Zato naši češi ♥. Dostali medaile, všichni si potežkali pohár a slavili!!! Já se jím nedivím, s prvním místem by byli spokojení i Rusáci. Teda... možná...

Nedělní vítězství českých hokejistů ve finále mistrovství světa vidělo na obrazovkách ČT celkem 2,906 miliónu diváků, z toho 2,793 miliónu dospělých a 113 tisíc dětí. Finále mezi Českem a Ruskem (2:1) se tak stalo nejsledovanějším utkáním šampionátu.